AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 22 Haziran 2018 Cuma 19:23
MANŞETGÜNCELEKONOMİPOLİTİKAEĞİTİM SAĞLIKKÜLTÜR-SANATSPORBİLİM VE TEKNOLOJİMAGAZİN
ANTALYA AKSEKİ AKSU ALANYA DEMRE DÖŞEMEALTI ELMALI FİNİKE GAZİPAŞA GÜNDOĞMUŞ İBRADI KAŞ KEMER KEPEZ KONYAALTI KORKUTELİ KUMLUCA MANAVGAT MURATPAŞA SERİK BURDUR AĞLASUN ALTINYAYLA BUCAK ÇAVDIR ÇELTİKÇİ GÖLHİSAR KARAMANLI BURDUR KEMER TEFENNİ YEŞİLOVA ISPARTA ISPARTA AKSU ATABEY EĞİRDİR GELENDOST GÖNEN KEÇİBORLU SENİRKENT SÜTÇÜLER ŞARKİKARAAĞAÇ ULUBORLU YALVAÇ YENİŞARBADEMLİ FETHİYE SEYDİKEMER

ANTALYA HAVA DURUMU
ANKARA

T.C.M.B. DÖVİZ KURLARI
Alış : 4.7077
Satış : 4.7162
Alış : 4.2651
Satış : 4.2933
Alış : 2.7883
Satış : 2.8248 
Elmalı Ortaokulu ve Lisesi Mezunları Pilav Gününde Buluştu.
 
Elmalı Ortaokulu ve Lisesi mezunları tarafından bu yıl 1.si düzenlenen “Geleneksel Pilav Günü” Elmalı Lisesi’nin bahçesinde yapıldı.
 
 

Elmalı Ortaokulu ve Lisesi mezunları tarafından bu yıl 1.si düzenlenen “Geleneksel Pilav Günü” Elmalı Lisesi’nin bahçesinde yapıldı.

Elmalı Ortaokulu ve Lisesinden mezun olan birçok öğrencinin yanı sıra geçmişte okulda görev yapan birçok öğretmenin de katıldığı Pilav Gününe, başta Gazi Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Şakir Akça ve Prof. Dr. Suphi Kornalı olmak üzere Ziraat Bankası Bölge Müdürü Recep Özdemir, Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Candeğer, Şube Müdürü Salim Bülent Gökçe, Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, Elmalı Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Atik, Ziraat Bankası Elmalı Şube Müdürü Cumhur Sekü, Vergi Dairesi Müdürü Cumhur İstekli, Elmalı Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Sadık Sarıkaya, Sinan-ı Ümmi Kültür ve Sanat derneği Başkanı Salih Türkiş, Elmişko Koop Başkanı Salih Kurubaş, İl Genel Meclisi üyeleri Halil Öztürk ve Mehmet Ordu, okulun mezun ve öğretmenlerinden oluşan kalabalık bir topluluk katıldı.

Pilav Gününün açılış konuşmasını yapan okul müdürü Tevfik Kılınç, “Elmalı Lisesi’nin öğrencilerine daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için okulun fiziki şartlarının iyileştirilmesi gerektiğini bunun için de gerekli olan kaynağı sağlamak ve okulun bu güne kadar ki bütün mezunlarını bir araya getirmek için, mezunlardan bir grup arkadaşla bu pilav gününü düzenlediklerini “ belirtti.

Okuldan mezun olan ve okulda görev yapan bazı öğretmenlerin söz alarak eski hatıralarını anlattığı bölümde ilk sözü Gazi Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Şakir Akça alarak, Elmalı Ortaokulunun 3 No.lu öğrencisi olduğunu ancak o zaman Elmalı’da lise olmadığı için liseyi başka yerde okumak zorunda kaldığını anlatarak başta kendisi olmak üzere okul mezunlarının okula destek çıkması gerektiğini ifade etti. Daha sonra Söz alan konuşmacıları da okulla ilgili hatıralarını anlatarak okul için gerekli desteği vereceklerini belirttiler.

Yapılan konuşmaların son bölümünde tekrar söz alan ve okula müdür olduktan sonra yapmış olduğu çalışmaları ve hedeflerini anlatan Okul Müdürü Tevfik Kılınç “ Okulun yeni yönetmelik gereği birkaçyıl sonra düz lise olarak ömrünü tamamalamak zorunda kalacağını, okulun kurtuluşunun Elmalı lisesi’ni daha önde hiçbir ilçede olmayan ve sadece Türkiye’de 13 ilde bulunan Sosyal Bilimler Lisesine dönüştürmek olduğunu, bunu için gerekli olan veri çalışmalarını yaptığını bu konuda başta Şakir Hoca olmak üzere ilgili herkezden yardım istediğini” belirtti.

 
 
 
13 Eylül 2011 Salı - 07:25
8736 Kere Okundu
 
GNCEL HABERLERI
ALEVİ AÇILIMI ALEVİ İSYANINA...
Antalya'nın Elmalı ilçesine bağlı Tekke köyünde açılım şoku yaşanıyor....
ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTELERİ ...
12 Haziran 2011 Tarihinde yaplacak olan Milletvekilliği seçimleri için Siyasi...
SENET ÖDENDİ Mİ, SENET ...
Senet Kime Ait ? ...
ATA'YI Anma Satranç turnuvası...
Türkiye Satranç Federasyonu Manavgat Temsilcisi Antalya hakemlerinden Hüseyin Yazıcı ...
Elmalı korkuteli karayolunda trafik ...
Elmalı korkuteli karayolunda trafik kazası ...
ELMALI HALKI ADINA SORUYORUM ...
Elmalı İlçesi Kışla Köyü Bozarmut Mevkiinde bulunan 967 Parselde...

Ahmet Avcı
Dört Mumun Hikayesi
İDRİS ÖZCAN
SON TAHLİLDE ELMALI
ZAKİR GÜRER
ÖTERSE İYİ DÜDÜK !
MUHAMMET TAŞAN
ŞEHİTLERİN HAYKIRIŞI
HÜSEYİN ALBAYRAK
ŞANS KAPIYI NE ZAMAN ÇALAR‏
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com