AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 20 Ekim 2018 Cumartesi 13:30
MANŞETGÜNCELEKONOMİPOLİTİKAEĞİTİM SAĞLIKKÜLTÜR-SANATSPORBİLİM VE TEKNOLOJİMAGAZİN
ANTALYA AKSEKİ AKSU ALANYA DEMRE DÖŞEMEALTI ELMALI FİNİKE GAZİPAŞA GÜNDOĞMUŞ İBRADI KAŞ KEMER KEPEZ KONYAALTI KORKUTELİ KUMLUCA MANAVGAT MURATPAŞA SERİK BURDUR AĞLASUN ALTINYAYLA BUCAK ÇAVDIR ÇELTİKÇİ GÖLHİSAR KARAMANLI BURDUR KEMER TEFENNİ YEŞİLOVA ISPARTA ISPARTA AKSU ATABEY EĞİRDİR GELENDOST GÖNEN KEÇİBORLU SENİRKENT SÜTÇÜLER ŞARKİKARAAĞAÇ ULUBORLU YALVAÇ YENİŞARBADEMLİ FETHİYE SEYDİKEMER

ANTALYA HAVA DURUMU
ANKARA

T.C.M.B. DÖVİZ KURLARI
Alış : 5.6134
Satış : 5.6235
Alış : 4.9816
Satış : 5.0145
Alış : 3.2700
Satış : 3.3127 
AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BASINA TANITILDI
 
Antalya'da seçim çalışmalarına devam eden Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, hedeflerinin bugüne kadar getirilen hizmet politikasını bundan sonrada devam ettirmek olduğunu belirterek,"Genel seçimlerde en yüksek oyu alacağız" dedi.
 
 

Antalya'da seçim çalışmalarına devam eden Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, hedeflerinin bugüne kadar getirilen hizmet politikasını bundan sonrada devam ettirmek olduğunu belirterek,"Genel seçimlerde en yüksek oyu alacağız" dedi.
 AK Parti Antalya İl Teşkilatı, 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde milletvekili adaylarını Talya Otel'de gerçekleştirilen toplantıyla basına tanıttı. AK Parti'nin Antalya birinci sıradan milletvekili adayı Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, bu dönemle birlikte 5. seçim sürecine girdiklerini belirtti. Antalya'da görev almaktan gururlu olduğunu ifade eden Gönül,"Bu sürece kadar tecrübeli kadrolar, devleti bilen kadrolar, Türkiye'yi bilen kadrolar, seçmenin halini özümsemiş kadrolarla yola devam ediyoruz. Dün havaalanından itibaren beni bağrına basan Antalyalılara, partililere gönülden teşekkür ediyorum" dedi.Yapılan araştımalara göre, seçmenin sandığa giderken 3 etki altında kaldığını ifade eden Gönül, şöyle konuştu: "Bir lider, iki parti, üç milletvekili adayları. Lider konusunda yalnız Türkiye'de değil bütün dünyada tartışmasız bir önderin, partimizi siyasi başarılara götürdüğü kadar, Türkiye'yi de başarılara götürdüğü kabul ediliyor. Partimiz ilk girdiği seçimde merkezde yerleşmiş kitle partisi olarak muhafazakar, demokrat bir parti. Adaylarımızında partiyi ve halkımızı en iyi şekilde temsil ettiği ortada. Antalya'da araştırmaların ortaya koduğu 3 unsurla seçim mücadelesine girmiş bulunuyoruz. Ben kendimi şanslı hissediyorum. Başbakanımız Türkiye'nin 100 yıllık hasretlerini 4 başlık altında kamuoyuna açıkladı. Bize hedeflerimizi gösterdi. Bu hedefleri gerçekleştirmek için takım ruhu içinde çalışacağız. Bu Türkiye çapındaki hedefleri, Antalya ölçüsünde de değerlendiriyoruz."
EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ
 Türkiye hedefiyle ilgili soruya ise Bakan Gönül, "Hedefimiz bugüne kadar getirdiğimiz hizmet politikasını bundan sonrada devam ettirmektir" dedi.
2023 yılı hedeflerinin tespit edildiğini anlatan Gönül, şunları söyledi: "Daha teferruatını sonra konuşuruz. Oy oranına gelince en yüksek oyu alacağız."Gönül, "Antalya'da nasıl bir seçim çalışması izleyeceksiniz?" sorusuna şöyle karşılık verdi: "Hizmet anlayışında sürpriz olmaz. Antalya ölçeğinde ismim ilk defa anıldığı için sürpriz olmuş olabilir. Antalya'yı 40 yıldır tanıyorum. Milletvekili olarak tanımanın sorumluğu bambaşka. Bildiklerimin yanında bilmediklerimi de öğrenmek istiyorum."
BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN ESPRİSİ FRANSA'DA TUTTU
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'Fransız kalmak' ifadesinin Fransa'da nasıl karşılandığı sorusuna, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, "Başbakanımız Fransa'daki konuşmasında önemli ifadelere yer verdi. Soru cevap kısmında bazen esprili bazen sitemkar şekilde sorulara göre verilmesi gereken cevapları verdiğini düşünüyorum. ' Fransız kalmak ' esprisi Türkiye'de özellikle belli kesim tafından yanlış biliniyor. Strasburg'ta bu espri tuttu. Neticede soru cevapta bölümü milletvekili ve konuşmacı arasındadır. Sayın Başbakanımız ve milletvekili arasında inisiyatifi bir diyalog oldu. Bu espri Türkiye'de kullanılan bir espridir. Ama Strasburg'ta da tuttu. Bunu başka yerlere çekmenin anlamı yok. Oradaki arkadaşlarımdan önemli iyi tepki aldık. Bunu da vurgulamak istiyorum. Bu durumdan Ermeni ve Rum arkadaşlardan başka rahatsız olan olmadı."
 Rum ve Ermeni milletvekillerin soru sormalarına izin verilmediği yönündeki ifadelerin yanlış olduğunu savunan Çavuşoğlu, şunları söyledi: "Rum ve Ermeni arkadaşlarımız halkına ve basınına doğru bilgi vermiyor. O arkadaşlarımızın halkını ve basını kandırmamalarını isterdim. Bunlar benim seçilmemi engellemek isteyen arkadaşlar. Benim orada kimseye baskı yapmam söz konusu değil. Rum ve Ermeni arkadaşlarımız sorularını sordu. Bunlar yanlış ifadeler. Bu tamamen gerçek dışı. Bu arkadaşlar hem Başbakanımıza hem de Dışişleri Bakanı Ahmet
Davutoğlu'na birer soru sordu."
ADAYLAR
 Konuşmaların ardından İl Başkanı Mustafa Köse, AK Parti Milletvekili adaylarını basına tanıttı.Birinci sırada Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, ikinci sırada AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, üçüncü sırada Menderes Türel, yer alıyor.
DİĞER ADAYLAR
4- Sadık Badak, 5- Hüseyin Samani, 6- Gökçen Enç, 7- Abdurraahman Arıcı, 8- Veysel Dalmaz, 9- Osman Akman, 10- Abdullah Cengiz, 11- Ahmet Şahin, 12- İbrahim Türkiş, 13- Gülderen Gültekin, 14- Hakkı Beşkazalı.
 Bakan Gönül, toplantının ardından Serk ilçesi Gebiz beldesinin Aşşağı Oba köyünde AK Parti İl yönetiminden Atilla Atalay'ın babası Yaşar Atalay'ın mevlidine katıldı.

 
 
 
17 Nisan 2011 Pazar - 15:55
7693 Kere Okundu
 
POLITIKA HABERLERI
Burdur'da üçüncü kez Sebahattin...
Burdur Belediye Başkanı Akkaya: "İnşallah AK Parti belediyeciliğini halkımıza göstermeye...
BAŞKANLAR İNCELEME GEZİSİNE GİTTİ ...
Kumluca, Beykonak ve Mavikent Belediye başkanları içme suyundan elektrik üretimi...
Kültür ve Turizm Bakanı ...
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Kumluca Belediyesini Ziyaret Etti....
MİLLİ SAVUNMA BAKANI VECDİ...
MİLLİ SAVUNMA BAKANI VECDİ GÖNÜL: "ESNAF TÜRKİYE'NİN OMURGASIDIR""BAKANLIK OLARAK VERDİĞİMİZ...
SAMANİ TEOMANPAŞA ESNAFINI ZİYARET ...
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI HÜSEYİN SAMANİ,TEOMANPAŞA CADDESİ ÜZERİNDEKİ ESNAFI ZİYARET...
BAŞKAN AYDIN GÖREVİNE GERİ ...
Elmalı Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Aydın Ülkücü Gençlere verdiği...

Ahmet Avcı
Dört Mumun Hikayesi
İDRİS ÖZCAN
SON TAHLİLDE ELMALI
ZAKİR GÜRER
ÖTERSE İYİ DÜDÜK !
HÜSEYİN DENİZ
GÖRMEZSEK OLMAZ 2
MUHAMMET TAŞAN
ŞEHİTLERİN HAYKIRIŞI
HÜSEYİN ALBAYRAK
HAYATİMİZDAKİ MUCİZELER
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com