AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 26 Mayis 2018 Cumartesi 03:01
MANŞETGÜNCELEKONOMİPOLİTİKAEĞİTİM SAĞLIKKÜLTÜR-SANATSPORBİLİM VE TEKNOLOJİMAGAZİN
ANTALYA AKSEKİ AKSU ALANYA DEMRE DÖŞEMEALTI ELMALI FİNİKE GAZİPAŞA GÜNDOĞMUŞ İBRADI KAŞ KEMER KEPEZ KONYAALTI KORKUTELİ KUMLUCA MANAVGAT MURATPAŞA SERİK BURDUR AĞLASUN ALTINYAYLA BUCAK ÇAVDIR ÇELTİKÇİ GÖLHİSAR KARAMANLI BURDUR KEMER TEFENNİ YEŞİLOVA ISPARTA ISPARTA AKSU ATABEY EĞİRDİR GELENDOST GÖNEN KEÇİBORLU SENİRKENT SÜTÇÜLER ŞARKİKARAAĞAÇ ULUBORLU YALVAÇ YENİŞARBADEMLİ FETHİYE SEYDİKEMER

ANTALYA HAVA DURUMU
ANKARA

T.C.M.B. DÖVİZ KURLARI
Alış : 4.7207
Satış : 4.7292
Alış : 4.3035
Satış : 4.3320
Alış : 2.8085
Satış : 2.8453 
TÜRKİYE YÖREX'E HAZIRLANIYOR
 
Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl ikincisi 28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yöresel Ürünler Fuarı'nın (YÖREX) hazırlık çalışmaları devam ediyor.
 
 
Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl ikincisi 28 Nisan-1 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yöresel Ürünler Fuarı'nın (YÖREX) hazırlık çalışmaları devam ediyor.
YÖREX bölgesel tanıtım toplantılarının ikincisi Gaziantep'te yapıldı. Gaziantep Ticaret Borsası'nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya kentteki tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütlerinden temsilciler katıldı. Toplantıya İpekyolu Kalkınma Ajansı ile Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis ve Nizip Ticaret Borsaları temsilcileri de katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ömer Çelik, Yöresel Ürünler Fuarı'na geçen yıl katıldıklarını ve fuardan önemli kazanımlarla döndüklerini söyledi. Çelik, “Geçen yıl fuara borsa olarak kendi imkanlarımızla katıldık. Fakat bu yıl bütün Gaziantep'i temsil edecek şekilde katılmayı planlıyoruz. Fuara tüm kurumları bir araya getirerek katılacağız” dedi.
Fuara sadece gıda veya tarım ürünlerini değil, yöre kültürünü ve turistik değerleri de taşıyacaklarını kaydeden Çelik, “Bu fuardan beklentilerimiz, öncelikle iç pazarın gelişmesi. Daha sonra YÖREX'in uluslararası boyutlara taşınacağına inanıyoruz” dedi. Ömer Çelik, YÖREX'e Diyarbakır ve Mardin'in de katılmasını arzu ettiklerini belirterek, “Çünkü bu fuar dostluğun ve ilişkilerin gelişmesine de vesile olacak” diye konuştu.
Kahramanmaraş Ticaret Borsası yetkilileri, geçen yıl fuara katılamadıklarını fakat bu yıl mutlaka katılmak istediklerini söyledi.
 
 
 
24 Şubat 2011 Perşembe - 10:43
7652 Kere Okundu
 
GNCEL HABERLERI
ALEVİ AÇILIMI ALEVİ İSYANINA...
Antalya'nın Elmalı ilçesine bağlı Tekke köyünde açılım şoku yaşanıyor....
GAZİPAŞA AKEDAŞ’A YENİ ŞEF ...
GAZİPAŞA AKEDAŞ İşletme Şefliğine atanan Anıl Müderrisoğlu görevine başladı. ...
TÜRKİYE YÖREX'E HAZIRLANIYOR ...
Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından bu yıl ikincisi 28 Nisan-1...
ELMALI ANADOLU LİSESİNDE YANGIN...
Antalya’nın Elmalı ilçesinde eğitim vermekte olan Anadolu Lisesinde çıkan yangın...
Elmalı Ortaokulu ve Lisesi ...
Elmalı Ortaokulu ve Lisesi mezunları tarafından bu yıl 1.si düzenlenen...
BİSİKLETİ ÖLÜME GÖTÜRDÜ ...
Antalya’nın Alanya İlçesi’ne bağlı Konaklı Beldesi’nde bisikletiyle aniden yola fırlayan...

Ahmet Avcı
Dört Mumun Hikayesi
İDRİS ÖZCAN
SON TAHLİLDE ELMALI
ZAKİR GÜRER
ÖTERSE İYİ DÜDÜK !
MUHAMMET TAŞAN
ŞEHİTLERİN HAYKIRIŞI
HÜSEYİN ALBAYRAK
ŞANS KAPIYI NE ZAMAN ÇALAR‏
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com