AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 18 Ocak 2018 Persembe 15:56
MANŞETGÜNCELEKONOMİPOLİTİKAEĞİTİM SAĞLIKKÜLTÜR-SANATSPORBİLİM VE TEKNOLOJİMAGAZİN
ANTALYA AKSEKİ AKSU ALANYA DEMRE DÖŞEMEALTI ELMALI FİNİKE GAZİPAŞA GÜNDOĞMUŞ İBRADI KAŞ KEMER KEPEZ KONYAALTI KORKUTELİ KUMLUCA MANAVGAT MURATPAŞA SERİK BURDUR AĞLASUN ALTINYAYLA BUCAK ÇAVDIR ÇELTİKÇİ GÖLHİSAR KARAMANLI BURDUR KEMER TEFENNİ YEŞİLOVA ISPARTA ISPARTA AKSU ATABEY EĞİRDİR GELENDOST GÖNEN KEÇİBORLU SENİRKENT SÜTÇÜLER ŞARKİKARAAĞAÇ ULUBORLU YALVAÇ YENİŞARBADEMLİ FETHİYE SEYDİKEMER

ANTALYA HAVA DURUMU
ANKARA

T.C.M.B. DÖVİZ KURLARI
Alış : 3.7967
Satış : 3.8036
Alış : 3.4044
Satış : 3.4269
Alış : 2.3581
Satış : 2.3890 
MİLLİYETCİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ VE ELMALI ZİRAAT ODASI BAŞKANI ALİGÜZEL'İ N BASIN AÇIKLAMASI
 
Milliyetci Hareket Partisi Elmalı İl Genel Meclis Üyesi ve Elmalı Ziraat Odası Başkanı Ali Güzel kendisi hakkında Elmalı'da yayınlanan Elmalı Haber Gazetesinde yazılan yazıya istinaden sitemize basın açıklaması yaptı
 
 

Milliyetci Hareket Partisi Elmalı İl Genel Meclis Üyesi ve Elmalı Ziraat Odası Başkanı Ali Güzel kendisi hakkında Elmalı'da  yayınlanan Elmalı Haber Gazetesinde yazılan yazıya istinaden sitemize basın açıklaması yaptı:

"Muhterem hemşerilerim değerli çiftçi kardeşlerim.

Elmalı’da yayınlanan 24 Aralık 2010 tarih ve (9) sayılı Ragıp TOY tarafından çıkarılan HABER ELMALI Gazetesinin birinci sayfasında şahsıma ait yayınlanan haberde geçen MHP’li Ali GÜZEL   AK Parti’ye mi geçiyor ? ve Taşı Gediğine Bölümünde yazılan  Olmadı Hacı Ali GÜZEL olmadı başlıklı yazılarda bahsettiği konular asılsız ve mesnetsiz olup,  iftiralardan başka hiçbir anlam taşımamaktadır.

26. Aralık 2010 tarihinde yapılacak olan Ziraat Odası delege seçimleri öncesi fitne fesat ve kargaşa çıkarıp insanları tahrike yönelterek önümü kesmeye çalışmaktan ibarettir. Bu ayak oyunları şimdiye kadar kendisine bir yarar sağlamadığı gibi, Elmalı halkını da inandıramamış ve Elmalıya zarar vermekten başka bir şeye yaramamıştır.

Şöyle ki ; Kendisi 2007 yılında yapılan Ziraat Odası seçimlerinde İl Genel Meclisi Üyesi olmasına rağmen, köy muhtarlarına ve çiftçilerimize yaptığı baskı ve vaatleri hemşerilerim  çok iyi bilmekte olup bu sahte vaatler hiçbir işe yaramamış ve ELMİSKO seçiminde olduğu gibi Ziraat Odası Seçimini de kaybetmiştir.

Ali GÜZEL’in nasıl bir insan olduğunu Elmalı Halkımız ve çiftçilerimiz çok iyi bilmektedir. Bu güne kadar rahmetli babam dahil hiçbir zaman siyasi çizgimizde sapma olmamış ve bundan sonrada olamaz. Kimlerin sürekli parti değiştirdiğini Elmalı Halkı çok iyi bilmektedir.

Sayın Ragıp TOY şunu bilmelidir ki biz ülkücüler hiçbir siyasi partinin genel başkanına dil uzatmadığımız gibi ayrıca ülkemizin Sayın Başbakanına da saygısızlık yapmayız.

Bizim genel başkanımızı “Ülkenin Başbakanı karşısında ceketini ilikliyor”, sigara dahi içemiyor bilmem …………….. kimin karşısında eğiliyor diye eleştiren kendisidir.

Bizler aldığımız Ülkücü terbiyeden hiçbir zaman ödün vermedik bundan sonra da vermeyiz.

Odamız çiftçilerimizin temsilciliği olup hiçbir siyasi partiyle ilgi ve alakası yoktur. Oda seçimini siyasi mecralara çekmek isteyenlere de müsaade etmeyeceğiz.

26 Aralık 2010 tarihinde yapılacak olan Oda Delege seçimlerinin çiftçilerimize hayırlı olmasını diler saygılar sunarım. Ziraat Odası Başkanı Ali GÜZEL" dedi.

 
 
 
24 Aralık 2010 Cuma - 20:17
8050 Kere Okundu
 
GNCEL HABERLERI
ÇEVRECİLERİN İSYANI ...
Antalya'nın dünyaca ünlü doğa ve turizm merkezi Çıralı'daki imar sorunu...
Elmalı Ortaokulu ve Lisesi ...
Elmalı Ortaokulu ve Lisesi mezunları tarafından bu yıl 1.si düzenlenen...
ELMALI ANADOLU LİSESİNDE YANGIN ...
Antalya’nın Elmalı ilçesinde eğitim vermekte olan Anadolu Lisesinde çıkan yangın...
Elmalı'da Taş Ocağı Eylemi...
Antalya'nın Elmalı ilçesine bağlı Tekke köyünde bir araya gelen çevre...
MEKTEPLİOĞLU 90. YILDA DİM ...
...
Bakkal Amcanın Yasa Feryadı ...
Manavgat Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Odası Başkanı Abdullah Akça Gümrük...

Ahmet Avcı
Dört Mumun Hikayesi
İDRİS ÖZCAN
SON TAHLİLDE ELMALI
ZAKİR GÜRER
ÖTERSE İYİ DÜDÜK !
HÜSEYİN DENİZ
BAYRAĞIMIZA GÜZELLEME
MUHAMMET TAŞAN
ŞEHİTLERİN HAYKIRIŞI
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com